Gözaltı ışık dolgusu

Gözaltı Işık Dolgusu

gozalti-isik-dolgusuEstetik dolgu maddeleri kozmetik amaçlı yüzün ve vücudun bir çok farklı alanında kullanılmaktadır. Özellikle nazolabial çizgiler, yanak, dudak, elmacık kemikleri üzeri, çene ucu gibi alanlarda sıklıkla ve başarıyla  kullanılmaktadır.

Ancak göz altı bölgesinin hassas olması, derisinin ince olması, hemen morarmaya ve şişmeye yatkın olması, dolguyu belli etmesinden dolayı bu alana uygulama çok başarılı olamıyordu. İşte Teosyal Redensity 2 Gözaltı Işık Dolgusu bu amaçla geliştirilen ve kullanıma sunulan bir dolgu maddesi oldu.

Teosyal Redensity 2  göz altı ışık dolgusu hyaluranik ait içermekle birlikte çapraz bağları değiştirilerek aynı zamanda çapraz bağsız bir hyaluranik asit maddeside içerir. Bu sayede ışık dolgusu verildiği alana homojen bir şekilde yayılarak etkisini gösterir.  İçeriğinde protein, vitamin, aminoasit, antioksidanlar sayesinde gözaltı morluklarına da iyi gelmektedir.

Göz altı ışık dolgusu ne amaçla uygulanır?

Gözaltı ışık dolgusuyla; yanak ve gözaltları arasındaki oluklar, çöküklükler, alt göz kapağındaki torbalanmalar başarıyla tedavi edilebilirken göz altı morluklarında da belirgin bir azalma sağlanmaktadır.

Gözaltı ışık dolgusu Redensity 2 nasıl uygulanır?

Bu dolgunun uygulanması diğer dolgu uygulamalarına göre özellik gösterir. Işık dolgusu deri altına değil kemik üzerine uygulanmaktadır. Uygulama esnasında ışık dolgusu çok yavaş olarak verilmelidir. Dolgu içeriğinde bulunan lokal anestezik madde nedeniyle ağrı oluşturmaz. Yine iğnelerin morarma ve şişme yapması nedeniyle göz altlı dolgusu kanül ile verilmelidir. Kanülün ucu künt olduğu için herhangi bir şekilde morarma, şişme olmamaktadır.
Dolgunun uygulanma sonrasında hemen sonucunu görebilirsiniz, şişme ve morarma hemen hemen hiç olmamaktadır. 1 hafta sonra en iyi halini alacaktır. Dolgu 1-1,5 sene kadar kalıcı olmaktadır.

REDENSITY 1

Işık Dolgusu Redensity

ESTETİKTE ÇAĞIN MUCİZESİ – REDENSITY IŞIK DOLGUSU

Redensity IŞIK DOLGUSU ile cilde gençlik ışıltısını yeniden kazandırın. Işık dolgusu Redensity ile cilde yeni bir ışık yansıması için mezoterapi ve dolgu teknikleri arasında yepyeni bir konsept. 3 hafta aralıklarla sadece 3 seansta gerçekleşen etkili ve basit uygulama. Birinci enjeksiyon ve kümülatif seanslardan itibaren gözle görülür benzersiz sonuçlar.

TEOSYAL İLE YENİLENEN YOĞUNLUK

Işık dolgusu ; ciltte mevcut olan tamamen doğal içeriklerin özel seleksiyonu ile hiyalüronik asit bazlı özel formülün, antioksidan koruması ve alt derinin tekrar yoğunlaştırılması için sinerjik bir biçimde cilde verilmesi ile geri kazanılan gençlik ışıltısıdır.

İÇERİK

15mg/g KONSANTRE HİYALÜRONİK ASİT    Tekrar nemlendirme ve tekrar yoğunlaştırma için optimum ölçüm değerleri ve ideal olarak dozajlanmış konsantrasyon ile hazırlanmıştır.    YENİDEN YAPILANDIRMA DERMO KOMPLEKSİ   8 amino-asit, 3 antioksidan, 3 mineral ve vitamin; farmasötik derece ve hipoalerjenikleri ve hiyalüronik asitle uyumlu oldukları ve derinin tümünün tekrar oluşturulması için etkileri kombine edilerek seçilmiştir.   LIDOKAİN Enjeksiyonda daha fazla konfor için.