Ulterapi

Ulterapi

ultherapyUltherapy, ultrasonu ve vücudun kendi gevşek deriyi kaldırma, güçlendirme ve sıkılaştırmaya yönelik iyileştirme sürecini kullanan yüze yönelik yeni tip cerrahi olmayan bir noninvaziv işlemdir. İşlemde kullanılan FDA onaylı cihaz, derinin yüzeyine müdahale etmeden, cerrahi bir yüz gerdirme işleminde tipik olarak ele alınanlar dahil derinin derin yapısal destek katmanlarını uyarmak için ultrasonun güvenli, zamanla test edilen enerjisinden faydalanır. Zamanla yeni kolajenin büyümesi üzerinde odaklanmış  ultrason enerjisinin etkisi.

Doğal, Belirgin Sonuçlar

Artık, kendi koşullarınıza göre yerçekiminin karşısında teslim olmamanın bir yolu var.  Ulterapi ile, aksama süresi yok, yabancı maddeler yok, köklü değişimler yok; dışarısı üzerinde doğal, belirgin bir etki için içerisi üzerinde yalnızca sağlıklı bir hızlandırma.

Ulterapi ile, büro içinde, 30-60 dakikalık tek bir işlemle gününüze başlayabilirsiniz. Kısa süreli bir “kaldırma” farkedebilirsiniz ancak doğal olarak yeni, daha esnek, kolajen oluşturma süreci zamanla gelişir; bu süreç egzersizin kas geliştirme üzerindeki etkisine çok benzer (ancak birden çok antrenman olmadan!)

Ulterapinin Güzelliği

Sonuçlar, 2-3 aylık bir süreçte ortaya çıkar ve bazı hastalar, 6 aya kadar sürekli iyileşme bildirmiştir. Ultrason, ameliyat sonuçlarını kopya etmezken, ulterapi’nin henüz ameliyata hazır olmayanlar için cazip bir alternatif olduğu kanıtlanmıştır.